درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

شرکت ارجان پی پایدار در سال 1390 به ثبت رسیده و دفتر این شرکت در تهران مستقر می باشد. این شرکت انحصاراً در زمینه تامین مواد اولیه کارخانجات فولادی فعالیت داشته و مواد اولیه فراهم شده از قبیل گنداله ، آهن اسفنجی و انواع ضایعات را به واحد های تولیدی ارائه می نماید. ارجان پی پایدار با تکیه بر دانش و تجربه تخصصی در زمینه صنعت فولاد و نیز با بهره گیری از کارشناسان متخصص توانسته است همواره پیشگام در عرصه تامین مواد اولیه کارخانجات فولادی بوده و نیز اثبات نماید که در زمینه فروش و عرضه محصولات در صنایع فولادی از قبیل ورق های گالوانیزه ، میلگرد و شمش آهن و انواع مقاطع فولادی پیش قدم بوده و با ارائه بهترین خدمات جلب اعتماد نماید.

این شرکت قادر بوده تا با همکاری پیوسته با کارخانجات بزرگی از قبیل فولاد خوزستان و فولاد هرمزگان جنوب و … و نیز عقد قرارداد های متعدد با کارخانجات فوق الذکر همواره در زمینه تامین مواد اولیه کارخانجات فولادی و تامین محصولات پروژه های عمرانی پیش قدم بوده و اعتمادی ماندگار در این عرصه را به جای گذارد.

ما همواره حامی شرکت های تازه تاسیس ، مشاور شرکت های در حال توسعه و نیز در کنار شرکت های بزرگ خواهیم بود تا جهت ارتقای بهره وری در رسیدن به نتایج پروسه های بازرگانی خود ، بهترین نتایج را رقم بزنند.

این شرکت با پیروی از اهداف ذیل توانسته گام بزرگی در جهت پیشبرد اهداف ما بردارد. ثبات و جدیت ما در ارتقای خدمت رسانی به مشتریانمان با بالاترین کیفیت و نیز عرضه محصولاتی است که بتوانند بالاترین استاندارد های جهانی را دارا باشند.

 

  • قیمت های رقابتی در تمامی محصولات و کالاها
  • گسترش دامنه محصولات عرضه شده از طریق بسط روابط خود با شرکت های برجسته داخلی و خارجی
  • در نهایت ارائه خدمات نوآورانه ای برای مشتریان رو به افزایش خود و گسترش سهم خود در بازار جهانی

 

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن
مشاهده

آمار پروژه های ما

شرکت ارجان پی پایدار در پروژه های متعدد بازرگانی با سازمان ها و اشخاص حقوقی همکاری داشته است.

با توفیق الهی توانسته ایم در تمامی پروژه ها سربلند باشیم و گامی در جهت پیشبرد و توسعه کشور جمهوری اسلامی ایران برداریم. 

 

31+مشتری راضی
7سازمان
18کارخانه
89+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم حرفه ای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید